Promocje

Stolik LESS THAN 3 BUK I BIAŁA NOGA Cena: 499,00 zł 299,00 zł

TALERZYK, MISECZKA I KUBEK DZIECIECY Cena: 29,90 zł 15,00 zł

Żyrandol Gypsy czarny, mały Cena: 349,00 zł 249,00 zł

Torba TV z nadrukiem Cena: 179,00 zł 149,00 zł

Lampka Caution No Parents Allowed Cena: 69,00 zł 25,00 zł

Wycieraczka z nadrukiem LOVE Cena: 99,00 zł 79,00 zł

Podkładka pod talerz Hamburger Cena: 29,00 zł 15,00 zł

Zegar ścienny Classic Station Cena: 199,00 zł 149,00 zł

Lampa stolikowa Barefoot czarna Cena: 199,00 zł 99,00 zł

Lampka stołowa Hobby złota Cena: 199,00 zł 139,00 zł

Żyrandol Gypsy pastelowy, mały Cena: 349,00 zł 249,00 zł

Zegar z ramkami CLUSTER srebrny mat Cena: 349,00 zł 239,00 zł

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Reklamacje i zwroty

 

 

WARUNKI REKLAMACJIKażdy produkt dostępny w sklepie internetowym LOFHOME podlega reklamacji jeśli:posiada wady fabryczne,został uszkodzony w trakcie transportu (jeśli zewnętrzne opakowanie przesyłki jest uszkodzone prosimy o wypełnienie protokołu szkody w obecności kuriera doręczającego przesyłkę),jest niezgodny z produktem wyszczególnionym w zamówieniu.

 
Warunkiem koniecznym, aby sklep internetowy LOFHOME rozpatrzył reklamację jest dostarczenie do jego Magazynu Centralnego reklamowanego towaru wraz z paragonem lub fakturą oraz wypełnionym i podpisanym Formularzem


Sklep Internetowy LOFHOME w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania reklamowanego towaru ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie jej rozpatrzenia.


W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta:

 

sklep internetowy LOFHOME naprawi reklamowany towar lub wymieni na pełnowartościowy; jeśli naprawa lub wymiana nie będą możliwe, sklep zwróci należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty rozpatrzenia reklamacji, sklep internetowy LOFHOME zwróci Klientowi koszty odesłania reklamowanego towaru pod warunkiem odesłania go paczką ekonomiczną za pośrednictwem Poczty Polskiej; w przypadku odesłania towaru inną metodą, sklep zwróci Klientowi należność w wysokości odpowiadającej kosztom nadania w/w przesyłki; sklep nie przyjmuje przesyłek odesłanych za pobraniem.

 


Klient ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 lat od daty zakupu, o ile w ciągu 2 miesięcy od momentu stwierdzenia niezgodności towaru zawiadomi sklep internetowy LOFHOME 

 


ZWROT TOWARU

 


Każdy towar zamówiony w Sklepie Internetowym LOFHOME można zwrócić bez podania przyczyny bez żadnych ograniczeń czasowych. Towar nie może nosić śladów użytkowania i montażu.
W celu dokonania zwrotu należy odesłać towar wraz z wypełnionym Formularzem oraz dowodem zakupu (paragon, faktura VAT) na adres:

 

Wrocławska 1 D

55-040 Bielany WrocławskieJednocześnie informujemy, iż sklep nie przyjmuje przesyłek odesłanych za pobraniem.
W przypadku odstąpienia od umowy i zwrotu całego zamówienia, sklep internetowy LOFHOME oddaje Klientowi cenę towaru oraz kwotę wydaną na jego dostarczenie przez sklep do nabywcy. Jeśli zwrotowi podlega część zamówienia (np. jeden z trzech zamówionych produktów), sklep internetowy LOFHOME oddaje Klientowi tylko cenę zwracanego towaru. Sklep nie zwraca kosztów przesyłki poniesionych w związku z odesłaniem towaru.

 
Sklep internetowy LOFHOME zwróci Klientowi należność za odesłany towar w ciągu 14 dni kalendarzowych licząc od dnia odebrania przesyłki, pod warunkiem otrzymania wszystkich wymaganych dokumentów. Zwrot należności zostanie przekazany na numer rachunku bankowego podany przez Klienta w Formularzu. 

 
  

Sklep internetowy LOFHOME nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia towaru w przesyłce zwrotnej. Sklep internetowy LOFHOME zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku: braku zamówionego towaru w Magazynie Centralnym, braku kontaktu z Klientem lub braku wpłaty od Klienta w ciągu 14 dni kalendarzowych. W przypadku płatności kartą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

 

 W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta:

797 373 900

 
Znajdziesz nas...

2011 © LOFHOME

Click Shop | Hosting home.pl